Swetry dla niemowląt, dziewczynka - Kochany Urwis

Swetry

Co najlepiej sprawdza się w chłodniejsze dni? Oczywiście nasze swetry niemowlęce! Można je nosić samodzielnie, na śpiochy lub pajace dla dzieci lub też jako dodatkową warstwę pod kurtką. W każdej z tych ról sprawdzą się doskonale!


Do wyboru macie dziewczęce swetry niemowlęce w formie rozpinanych kardiganów, jak również wkładane przez głowę. Kardigany mają zapięcie na duże guziki lub zamek - możecie wybrać to, które wolicie. Każdy ma ciekawe wykończenie, specjalnie dla małych dam. W niektórych uwagę przyciągają naszywki na pleckach, w innych kokardki na rękawach - ale każdy jest wyjątkowy! Rozejrzyjcie się wśród naszej oferty bo naprawdę jest w czym wybierać!


Wszystkie oferowany u nas swetry niemowlęce wykonane są z dobrych materiałów. Krój jest dopasowany do dziecięcej budowy ciała, a rękawki nieco szersze, by zmieścić pod spodem dodatkową bluzkę, gdy jest naprawdę zimno.


Sweterki dla niemowląt idealnie nadają się pod zimową kurtkę, gdy na zewnątrz trzaska mróz lub na okresy przejściowe, gdy wieczorem robi się już chłodno. Wówczas wystarczy wrzucić sweter dla niemowlaka do wózka, by spacer nie skończył się przeziębieniem. W naszych ciuszkach wasz maluszek będzie zadowolony i wygrzany!