Body dla dziewczynki - Kochany Urwis

Body

Body dziecięce to niezbędna część garderoby każdego maluszka. Wykonane z bawełny, przyjaznej dla skóry dziecka, jest wygodne, przewiewne i łatwe w praniu. Niezastąpione na co dzień i w podróży. Można go ubierać zarówno samodzielnie, w gorące dni (dobrze się sprawdza wówczas body z krótkim rękawem lub bez rękawków), a także jako warstwę bielizny w chłodniejsze pory roku. Zatrzaski na ramionach (w wybranych modelach) ułatwiają szybkie przebieranie maluszka.
To jednak nie jedyne jego zalety. Body dziecięce jest również dostosowane pod pieluszkę. Dzięki zapinaniu na napy w kroku i zwiększonej ilości materiału w tym miejscu, maluszkowi będzie zawsze wygodnie.
Body + krótki rękaw polecamy na upały i cieplejsze dni, ale pamiętajcie o osłonięciu wrażliwej skóry dziecka przed słońcem. Body dla dziewczynki + długi rękaw to sprawdzony ciuszek na nieco chłodniejsze poranki lub wieczory, kiedy maluch jest jeszcze aktywny. Ochroni przed pierwszymi powiewami chłodu lub zimniejszym wiatrem.
Dla małych księżniczek mamy coś wyjątkowego - to body sukienka, dzięki któremu każda młoda dama będzie wyglądać wyjątkowo. W naszej ofercie nie brak również falbanek i wesołych wzorów, które strojnisie będą ubierały z uśmiechem i bez protestów.
Wszystkie dziewczęce body oferowane w naszym sklepie wykonane są z naturalnych materiałów, przyjaznych dla skóry dziecka, bez użycia drażniących barwników i chemikaliów. Body dla dziewczynki z krótkimi rękawami oferujemy również w komplecie z letnim nakryciem głowy lub przepaską, a body dziewczęce z długim rękawem są dostępne jako komplet z bucikami, skarpetkami lub cieplejszą czapką.