Komplety dziewczęce, niemowlęce - Kochany Urwis

Komplety

Komplety niemowlęce są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych rodziców. Nie masz pomysłu w co ubrać dzisiaj swoją córkę? Nie lubisz szukać w szafie pasujących do siebie rzeczy? Nie musisz! Kup komplety dla dziewczynki w naszym sklepie, a będziesz mieć gotowe aranżacje na każdy dzień!
Oferujemy komplety dziecięce w różnych zestawach. Dostaniesz u nas coś z klasyki, czyli góra + dół na każdą porę roku. Na lato proponujemy T-shirt dziecięcy ze spodenkami lub spódniczką niemowlęcą, a na zimę coś cieplejszego: bluza oraz długie spodnie. Jest i coś na noc, czyli body ze śpioszkami.
Mamy też wyjątkowe komplety dziecięce na okazje specjalne, pozwalające na ubranie malucha od stóp do głów. Zobaczcie np. body niemowlęce z opaską na włosy i pięknymi skarpeteczkami!
Oczywiście każdą część kompletu dziewczynka możne nosić osobno lub dowolnie zestawiać z posiadanymi już ubrankami. To zależy tylko od waszej wyobraźni!
Wszystkie ciuszki jakie wystawiamy w naszym sklepie są wykonane z materiałów przyjaznych dla dziecka. Pozwalają oddychać jego skórze i nie drażnią jej, dzięki dokładnemu wykończeniu - bez elementów, które mogłyby ocierać. Komplety niemowlęce są szyte z bawełny, by zapewnić dziecku komfort i wygodę noszenia.