Drodzy Sympatycy Kochanego Urwisa

Zapraszamy na nasz blog. Specjalnie dla Was będziemy pisać o zagadnieniach związanych z dzieciakami, dziecięcą modą i ubraniami dla najmłodszych. Czytajcie nas na bieżąco, a nic nie umknie Waszej uwadze!


Co powinien jeść niemowlak? 16/11/2018 18:36 Oczywiście, podstawowym elementem diety każdego niemowlaka powinno być mleko. Niemowlę może być karmione piersią albo też mlekiem modyfikowanym (do końca 6 miesiąca życia jest to mleko początkowe, następnie jest to mleko następne). Jednakże, tak naprawdę rozszerzanie diety malca można rozpocząć już po ukończeniu przez niego 4 miesiąca życia.
czytaj więcej
Jak pomóc dziecku nauczyć się chodzić? 24/10/2018 18:16 Nauka chodzenia może i nie jest najprostsza, ale z całą pewnością dostarcza, zarówno dziecku, jak i jego rodzicowi ogromu przyjemności!
czytaj więcej
Ubranka dla noworodka - bez czego się nie obędzie? 28/09/2018 15:48 Patrząc na niekończący się wybór w sklepach mogłoby się wydawać, że przygotowanie wyprawki dla dziecka to prosta sprawa. Nic bardziej mylnego. Niemowlęce ciuszki warto skompletować jak najwcześniej, aby wszystko było już gotowe gdy maleństwo przyjdzie na świat. Jakie ubranka dla noworodka muszą więc znaleźć się obowiązkowo w każdym domu z dzieckiem? Oto kilka propozycji:
czytaj więcej
Różne metody nauki czytania 19/08/2018 15:55 Obecna podstawa programowa, która realizowana jest w przedszkolach publicznych nie zakłada nauki czytania. Dzieci umiejętność tę nabywają dopiero w szkole podstawowej. Jednak jeżeli maluch wykazuje zainteresowanie słowem pisanym wcześniej, nic nie stoi na przeszkodzie aby naukę czytania rozpocząć samodzielnie w domu.
czytaj więcej
Jak nauczyć dziecko tabliczki mnożenia na piątkę? 05/07/2018 19:16 Jak nauczyć dziecko tabliczki mnożenia na piątkę?
czytaj więcej
Idealny prezent na dzień dziecka 19/08/2018 15:55 1 czerwca to szczególna data w dziecięcym kalendarzu. W tym dniu wszystkie dzieci obchodzą swoje święto i czekają na wyjątkowe upominki. Wielu rodziców już na kilka tygodni wcześniej zadaje sobie pytanie: jaki prezent na dzień dziecka kupić? Odpowiedź zależy w dużej mierze od wieku i płci dziecka.
czytaj więcej
Jak nauczyć dziecko pić z butelki? 19/03/2018 20:16 Nauczenie dziecka picia z butelki wcale nie musi by trudnym ani wyczerpującym zadaniem, czasem wystarczy odrobina cierpliwości i znajomość paru sztuczek, aby dziecko zrozumiało, że nie tylko pierś jest źródłem pokarmu. Jak więc odpowiednio podejść do nauki picia z butelki? Kilka podpowiedzi znajdziesz poniżej.
czytaj więcej
Jaki prezent dla dziewczynki wybrać z okazji urodzin? 09/05/2018 13:15 Często bierzemy udział w różnych uroczystościach rodzinnych takich jak chrzciny, urodziny, czy imieniny. Jednym z głównych problemów, z którym musimy się zmierzyć, jest wybór prezentów. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam jaki prezent dla dziewczynki będzie najlepszym rozwiązaniem.
czytaj więcej
Jak ubierać niemowlę latem? 09/04/2018 22:50 Rodzice małych dzieci z reguły uwielbiają lato z uwagi na możliwość codziennego wychodzenia na długie spacery i spędzania dużej ilości czasu na świeżym powietrzu, co ma korzystny wpływ na rozwój i zdrowie malucha. Częstym pojawia się jednak dylemat, jak ubierać niemowlaka latem?
czytaj więcej
JAK WYBRAĆ BUCIKI DLA NIEMOWLAKA? 19/03/2018 20:16 Twój maluszek niedługo zacznie stawiać pierwsze kroki? A może chcesz zabezpieczyć jego drobne stópki przed przypadkowym urazem? W obu tych przypadkach czas najwyższy pomyśleć o bucikach dla niemowlaka. Jak wybrać te najlepsze?
czytaj więcej
Jak pora roku i wiek dziecka wpływa na jego ubiór? 19/03/2018 20:11 Każdego dnia wielu rodziców, patrząc na panującą za oknem pogodę, staje przed dylematem wyboru właściwej odzieży dla dziecka. Jej odpowiedni dobór zależy bowiem nie tylko od pogody i pory roku, ale również od wieku dziecka. Jak dokonać właściwego wyboru?
czytaj więcej
Jak kupić dobre ubranka dla maluchów? 24/01/2018 21:06 Chcecie kupić swoim dzieciom coś ekstra do ubrania? Marzy Wam się trwały, łatwy w praniu i wygodny ciuch dla córki lub syna? Oto kilka porad, które pomogą Wam wybrać porządne ubranka dla dzieciaków:
czytaj więcej