Drodzy Sympatycy Kochanego Urwisa

Zapraszamy na nasz blog. Specjalnie dla Was będziemy pisać o zagadnieniach związanych z dzieciakami, dziecięcą modą i ubraniami dla najmłodszych. Czytajcie nas na bieżąco, a nic nie umknie Waszej uwadze!


Różne metody nauki czytania 19/08/2018 15:55 Obecna podstawa programowa, która realizowana jest w przedszkolach publicznych nie zakłada nauki czytania. Dzieci umiejętność tę nabywają dopiero w szkole podstawowej. Jednak jeżeli maluch wykazuje zainteresowanie słowem pisanym wcześniej, nic nie stoi na przeszkodzie aby naukę czytania rozpocząć samodzielnie w domu.
czytaj więcej
Jak nauczyć dziecko tabliczki mnożenia na piątkę? 05/07/2018 19:16 Jak nauczyć dziecko tabliczki mnożenia na piątkę?
czytaj więcej
Idealny prezent na dzień dziecka 19/08/2018 15:55 1 czerwca to szczególna data w dziecięcym kalendarzu. W tym dniu wszystkie dzieci obchodzą swoje święto i czekają na wyjątkowe upominki. Wielu rodziców już na kilka tygodni wcześniej zadaje sobie pytanie: jaki prezent na dzień dziecka kupić? Odpowiedź zależy w dużej mierze od wieku i płci dziecka.
czytaj więcej
Jak nauczyć dziecko pić z butelki? 19/03/2018 20:16 Nauczenie dziecka picia z butelki wcale nie musi by trudnym ani wyczerpującym zadaniem, czasem wystarczy odrobina cierpliwości i znajomość paru sztuczek, aby dziecko zrozumiało, że nie tylko pierś jest źródłem pokarmu. Jak więc odpowiednio podejść do nauki picia z butelki? Kilka podpowiedzi znajdziesz poniżej.
czytaj więcej
Jak ubierać niemowlę latem? 09/04/2018 22:50 Rodzice małych dzieci z reguły uwielbiają lato z uwagi na możliwość codziennego wychodzenia na długie spacery i spędzania dużej ilości czasu na świeżym powietrzu, co ma korzystny wpływ na rozwój i zdrowie malucha. Częstym pojawia się jednak dylemat, jak ubierać niemowlaka latem?
czytaj więcej
Jaki prezent dla dziewczynki wybrać z okazji urodzin? 09/05/2018 13:15 Często bierzemy udział w różnych uroczystościach rodzinnych takich jak chrzciny, urodziny, czy imieniny. Jednym z głównych problemów, z którym musimy się zmierzyć, jest wybór prezentów. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam jaki prezent dla dziewczynki będzie najlepszym rozwiązaniem.
czytaj więcej
JAK WYBRAĆ BUCIKI DLA NIEMOWLAKA? 19/03/2018 20:16 Twój maluszek niedługo zacznie stawiać pierwsze kroki? A może chcesz zabezpieczyć jego drobne stópki przed przypadkowym urazem? W obu tych przypadkach czas najwyższy pomyśleć o bucikach dla niemowlaka. Jak wybrać te najlepsze?
czytaj więcej
Jak pora roku i wiek dziecka wpływa na jego ubiór? 19/03/2018 20:11 Każdego dnia wielu rodziców, patrząc na panującą za oknem pogodę, staje przed dylematem wyboru właściwej odzieży dla dziecka. Jej odpowiedni dobór zależy bowiem nie tylko od pogody i pory roku, ale również od wieku dziecka. Jak dokonać właściwego wyboru?
czytaj więcej
Jak kupić dobre ubranka dla maluchów? 24/01/2018 21:06 Chcecie kupić swoim dzieciom coś ekstra do ubrania? Marzy Wam się trwały, łatwy w praniu i wygodny ciuch dla córki lub syna? Oto kilka porad, które pomogą Wam wybrać porządne ubranka dla dzieciaków:
czytaj więcej