Półśpiochy chłopięce - Kochany Urwis

Półśpiochy

Półśpiochy chłopięce idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie inne ciuchy nie dają rady! To wygodna i nie krępująca ruchów alternatywa dla spodni, pajacyków i rampersów.
Nasze półśpiochy dla chłopców są wykonywane z bawełny, która zapewnia optymalne warunki dla dziecięcej skóry. Przewiewna, pozwala nie spocić się w letnie dni, a jednocześnie grzeje, gdy robi się chłodniej. Jest wygodna, rozciągliwa nie krępuje ruchów małego zdobywcy świata. Ściągacz w pasie utrzymuje półśpiochy na swoim miejscu, nie uciskając brzuszka. Doszyte skarpeteczki chronią nóżki niemowlaka przed wychłodzeniem.
Półśpiochy chłopięce polecamy szczególnie jako element codziennej garderoby dziecka. W połączeniu z body staną się świetnym rozwiązaniem do spania, a z koszulką niemowlęcą lub bluzą będą idealnym zestawem na spacer i do zabawy. Oferujemy ciekawe wzory, które spodobają się waszym synkom, ze zwierzętami, bohaterami kreskówek i w fantastycznych, bajkowych kolorach. Półśpiochy niemowlęce są łatwe do utrzymania w czystości - można je prać w pralce.
Po prostu zamówcie któreś z półśpiochów chłopięcych dostępnych w naszym sklepie i zobaczcie jak świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu! Będziecie chcieli kupić kolejne!