Komplety chłopięce, niemowlęce - Kochany Urwis

Komplety

Wygodne, ładne i świetnie uszyte komplety chłopięce dostaniecie w naszym sklepie. Zobaczcie dlaczego warto je mieć!
Oferowane przez nas komplety niemowlęce wykonane są z bawełny, dzięki której dziecko czuje się swobodnie i komfortowo. Mamy tradycyjne zestawy, czyli spodnie chłopięce + bluza (lub koszulka w wersji letniej). Dodatkowo znajdziecie u nas również komplety dziecięce z czapeczką lub chustką pod szyję (apaszką). Do każdego zestawu można łatwo dobrać inne dodatki, takie jak np. buty lub skarpeteczki.
Oferujemy również komplety dla chłopca do spania. Śpiochy oraz body zapewnią wygodny i spokojny sen, a napy w kroku pozwolą szybko przewinąć maluszka gdy zajdzie taka potrzeba.


To wszystko z przezabawnymi rysunkami bajkowych stworków, samochodów, dinozaurów i zwierząt! A na specjalne okazje, takie jak wizyty u dziadków, polecamy komplety dziecięce w formie garnituru z narysowaną koszulą i muchą lub koszule ze spodenkami na szelkach. W czymś takim wasz synek zrobi furorę wśród rodziny i znajomych!
Wybierzcie coś z naszych kompletów niemowlęcych, by mieć pewność, że wasz synek jest ubrany w rzeczy wysokiej jakości i świetnie wykończone! Postawcie na sprawdzoną elegancję i wygodne ubrania dla chłopców, dostępne na KochanyUrwis.pl.