Rampers niemowlęcy chłopiec - Kochany Urwis

Rampers

Rampers niemowlęcy Rampers niemowlęcy - wyjątkowy ciuszek dla wyjątkowych chłopaków! Jeżeli szukacie wygodnego, bawełnianego, jednoczęściowego ubrania dla chłopca, a pajace niemowlęce już wam się znudziły, to rampers jest idealnym rozwiązaniem! Jedno ubranko, a wiele atutów! Rodzice cenią sobie jego krój (nie ogranicza dziecku ruchów, zapewnia swobodę poznawania świata) oraz łatwe zakładanie (jest zapinany na całej długości na napy lub zamek).

Dodatkowo rampersy niemowlęce mają również zatrzaski na nogawkach, by zmiana pieluszki nie była zadaniem ponad siły rodzica. To nie jedyne jego zalety. Docenicie z pewnością jego miękkość i delikatność, dzięki której wasz syn będzie czuł się swobodnie i komfortowo. Rampersy niemowlęce wykonane są najczęściej z bawełny, a to jeden z najlepszych materiałów dla dziecka. Naturalny, nie powodujący alergii, nie drażniący skóry, miękki i wygodny. Dodatkowo bawełna przepuszcza powietrze, co pozwala skórze waszego dziecka oddychać.

Nie zapoci się i nie obetrze w gorące dni. Rampersy niemowlęce polecamy na każdą porę roku. W zimie można je wykorzystywać jako pierwszą warstwę, pod sweter dziecięcy i kurtkę. Latem dzieciak może nosić je samodzielnie, bo mamy też wzory z krótkimi nogawkami i rękawkami. Dzięki temu w upał będzie mu przyjemnie chłodno. Wybierzcie coś z naszej oferty rampersów niemowlęcych dla chłopaka, i przekonajcie się jaki to uniwersalny i wygodny ciuszek!