Półśpiochy dla dziewczynki - Kochany Urwis

Półśpiochy

Półśpiochy dziewczęce z powodzeniem zastąpią spodenki i pozwolą ochronić małe stópki przed zmarznięciem. Bardzo dobrze sprawdzą się na co dzień, kiedy wygoda dziecka jest najważniejsza.
Półśpiochy szyte są w 100% z bawełny, pochodzącej ze sprawdzonych upraw. Dzięki temu rodzice mają gwarancję, że ubrania ich dzieci są bezpieczne i wykonane z naturalnych włókien. Gwarantuje to brak uczuleń, odpowiednią wentylację ciała oraz łatwe utrzymanie w czystości. Dzięki dbałości o każdy szczegół półśpiochy dla dziewczynek nie mają wystających szwów i innych miejsc, które mogłyby powodować otarcia lub podrażniać wrażliwą skórę dziecka.


Półśpiochy dziewczęce oferujemy w wielu wesołych kolorach, lubianych przez małe kobietki: różowym, białym i błękicie, z ciekawymi nadrukami i sympatycznymi obrazkami naszytymi na wierzchu. Wszystkie mają ściągacz w pasie, dzięki czemu dopasowują się do pieluszki i zawsze zostają na swoim miejscu.
Dzięki naszym półśpiochom maluchy mogą radośnie baraszkować, nie przejmując się zmarzniętymi nóżkami i ograniczającymi ruch spodniami lub butami!