Pajace dla chłopca - Kochany Urwis

Pajace

Pajac niemowlęcy jest częścią garderoby bez której nie może się obejść żaden rodzic niemowlaka. Ubranko dla chłopca z rękawami i nogawkami świetnie sprawdza się nie tylko w pierwszych tygodniach życia, ale również wtedy, gdy maluszek zaczyna poznawać świat. Dzięki luźnemu krojowi i wygodnej tkaninie pajacyki niemowlęce nie krępują ruchów i pozwalają dzieciom dotrzeć wszędzie tam, gdzie chciałyby dojść.


Pajace niemowlęce dostępne są jako osobna część odzieży dla dzieci lub w kompletach z czapeczką. Wygodne zapięcie na zatrzaski na całej długości ułatwia przewijanie i ubieranie dziecka. Dzięki nogawkom zakończonym skarpetkami maluszkowi jest wygodnie i ciepło. Ściągacz przy rękawie zapobiega podwijaniu się tkaniny i chroni rączki przed zimnem.
Pajace chłopięce można kupić w wersji na lato, z cieńszej i bardziej przewiewnej tkaniny, jak również ocieplane, z grubszej bawełny - na zimę. Nadają się zarówno jako ubrania na dzień i na noc. To niezbędny element każdej wyprawki dla niemowlaka i towarzysz pierwszych tygodni