pajac dla dziewczynki - Kochany Urwis

Pajace

Co do ubrania maluszka na chłodne wieczory i zimowe noce? Polecamy pajace niemowlęce! To odzież dla dzieci, która ochroni je przed zimnem i nie pozwoli zmarznąć delikatnym stópkom maluszka.

Pajace dla dziewczynki wykonane są z miękkich i delikatnych materiałów. To dzięki temu bobasy czują się w nich komfortowo i w dzień, i w nocy, a rodzice lubią ich używać. Zapinane na całej długości są łatwe do zdjęcia i ubrania. Zatrzaski na nogawkach ułatwiają zmianę pieluszki, a ściągacz na rękawku pajaca niemowlęcego zapobiega przesuwaniu się ubrania. Dzięki temu maluszkom w pajacach dziewczęcych jest wygodnie i ciepło, bez względu na to czy to noc, czy dzień!

Zaletą pajaców niemowlęcych jest również ich styl i wzory. W sklepie KochanyUrwis.pl znajdziecie żywe kolory i świetne aplikacje, idealne dla dziewczynek. Pajac z serduszkiem, a może kokardki lub słoniki? Nie ma problemu, są u nas dostępne. Szukacie czegoś w dziewczęcym różu i jego odcieniach? Też u nas znajdziecie takie pajace! Niemowlęce ubranka o wyjątkowej jakości i jeszcze lepszym wzornictwie to nasza wizytówka.

Wejdźcie do naszego sklepu i przekonajcie się sami dlaczego warto. Wasze córeczki będą zachwycone nowym pajacem niemowlęcym z naszych półek!