Apaszki i czapeczki dla dzieci - Kochany Urwis

Apaszki

Apaszki i czapeczki Ochrona przed słońcem i zimnem to ważna rzecz, gdy chcecie by wasza pociecha rosła zdrowo i bez kataru! Apaszki dla dzieci i czapeczki niemowlęce pomogą wam zabezpieczyć szyję i głowę dziecka przed zmiennymi temperaturami i słońcem. Apaszki dla niemowląt są uniwersalne. Możecie zarówno ochronić nimi głowę dziecka przed słońcem, jak również szyję przed podmuchami zimnego wiatru.

Każda z nich ma trójkątny kształt, dopasowany do dziecięcego ciała. Dodatkowo dłuższe rogi można spiąć wszytym guziczkiem lub zatrzaskiem, dzięki czemu dziecięca apaszka nie spada i nie przesuwa się. Zapięcie jest robione tak, by można było swobodnie dopasowywać wielkość apaszki do potrzeb. Oczywiście dostaniecie u nas mnóstwo wzorów, zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków.

Waszym córkom polecamy urocze apaszki niemowlęce z pomponami, w delikatnych, kobiecych kolorach. Prawdziwym facetom z pewnością przypadną do gustu apaszki dla chłopaków - z fajnymi napisami, morskimi motywami, zwierzętami lub koparkami! Na chłodniejsze dni, gdy słońce nie grzeje już tak mocno, polecamy cieplejsze czapeczki niemowlęce. Są wykonane z miękkiego, ale ciepłego materiału, który ochroni główkę waszego maluszka. Ściągacz w dole czapki dziecięcej można wywijać, dzięki czemu pasuje na każdego syna i każdą córkę. Do wyboru trzy łagodne kolory - biały, błękitny lub różowy. Polecamy!