Śliniaki dla dzieci - Kochany Urwis

Śliniaczki

Śliniaki Dobry śliniaczek uratował już niejedną bluzkę niemowlęcą przed zabrudzeniem! Chyba nie wyobrażacie sobie karmienia swoich dzieci bez niego? Wybierzcie coś z naszej oferty, a ubrania dziecka pozostaną czyste i niezaplamione, nawet po posiłku. Śliniaki są wykonane z miękkiego materiału.

Wykończone delikatną lamówką nie uciskają i nie przeszkadzają w trakcie jedzenia. Dzięki odpowiedniemu kształtowi ubranie dziecka jest zawsze chronione przed poplamieniem. Wesołe wzory ze zwierzątkami sprawią, że nawet Tadek - niejadek będzie chętnie siadał do obiadu ze znajomą żyrafą lub wesołą truskaweczką. Zapięcie na guziczek na karku sprawia, że śliniaczek zawsze pozostaje tam, gdzie powinien być - nie przesuwa się i nie zwija. Jeżeli wasz maluszek lubi w trakcie jedzenia pracować rękami, to wybierzcie śliniak zapinany.

Guzik gwarantuje, że śliniak nie rozwiąże się przypadkowo i nie spadnie. Jeżeli jednak wolicie tradycyjne wiązanie, mamy pomysł, dzięki któremu pozostanie on na właściwym miejscu, nawet gdy sznureczki nie dadzą sobie rady. Sprawdźcie w naszym sklepie! Śliniaki są łatwe w utrzymaniu w czystości. Można je prać w pralce, dzięki czemu plamy po jedzeniu szybko znikają, a śliniaczek jest jak nowy, gotowy do ponownego użycia.