Pieluszki dla niemowląt - Kochany Urwis

Pieluszki

Pieluszki Moda na pieluszki tetrowe znów powraca! Jeżeli chcesz być eko, troszczysz się o środowisko i nie chcesz go obciążać kolejnymi jednorazowymi pampersami, wybierz nasze pieluszki tetrowe, bawełniane lub bambusowe. Są delikatne dla dziecka i gwarantują pełną higienę i czystość.

Czasy brzydkich, białych pieluch dziecięcych już odchodzą do lamusa. My oferujemy coś wyjątkowego - chłonne pieluszki niemowlęce w superfajnych kolorach i wzorach! Czy znasz ich wszystkie zalety? Pieluszki bawełniane są wielokrotnego użytku, więc nie zanieczyszczają środowiska. Można je prać w pralce i gotować w wysokich temperaturach, co zapewnia higienę i czystość, jakiej potrzebuje każdy maluszek.

Szybko schną i nie trzeba ich prasować. Zabawne nadruki sprawiają, że można je zabrać wszędzie, bo wyglądają elegancko - są po prostu ładne! Nawet jeżeli nie jesteś przekonana do przejścia na pieluszki wielorazowe, skorzystaj z naszej oferty. Kolorowa pieluszka bawełniana przydaje się wszędzie - w trakcie jedzenia, na spacerze, do wytarcia buzi czy ciała dziecka.

Dzięki zabawnym wzorom i pięknym kolorom, twój maluch będzie zawsze uśmiechnięty od ucha do ucha, gdy tylko spojrzy na naszą pieluszkę! Polecamy również pieluszki bambusowe. Włókno bambusa jest bardzo chłonne i doskonale znosi wielokrotne pranie. Jest również delikatne, podobnie jak pieluszka bawełniana i tetrowa. Świetnie wchłania pot i wilgoć, więc nie obetrze skóry dziecka nawet w gorące dni!