Body dla chłopca - Kochany Urwis

Body

Body chłopięce to niezastąpiony ciuszek dla każdego małego dżentelmena. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty są wykonane z bawełny, która nie podrażnia skóry dziecka i nie powoduje pocenia się i obtarć. Każde ubranie ma krój dobrany do potrzeb i budowy maluszka, dzięki czemu dzieci mogą się czuć w nim swobodnie i naturalnie.  
Body dziecięce jest idealne na każdą porę roku. Latem, podczas upałów i wysokich temperatur polecamy body krótki rękaw. Dzięki przewiewnej bawełnie skóra dziecka może swobodnie oddychać i chłodzić się podczas gorących dni (nie ulega odparzeniom). Płaskie szwy zapobiegają otarciom i odgniataniu tkaniny na skórze bobasa.
Body z długim rękawem doskonale sprawdzi się w zimniejsze dni. Naturalna i miła w dotyku bawełna ochroni ramiona dziecka przed chłodem i zapewni optymalną temperaturę ciała. Tego typu ubranka mają dodatkowo napy w górnej części, by ułatwić zdejmowanie i zakładanie.
Napy są wszyte w każdym body dziecięcym również w kroku, co ułatwia zmianę pieluszki i pielęgnację maluszka.
Wszystkie nasze body dziecięce są wykonane z pełną starannością i dbałością o szczegóły wykończenia, w sposób który nie zagraża bezpieczeństwu dziecka. Wesołe wzory na przodzie oraz pełna gama kolorów dla chłopca i dziewczynki dają rodzicom możliwość swobodnego wyboru. Komfortowe dla dziecka i łatwe w utrzymaniu w czystości chłopięce body są niezastąpione w szafie każdego maluszka.