Bluzki niemowlęce - chłopiec - Kochany Urwis

Bluzki

Bluzka niemowlęca i jeansy niemowlęce to zestaw dla każdego małego dżentelmena! Wybierzcie z oferty naszego sklepu bluzeczki dla chłopca, w których będzie wyglądał przebojowo! Mamy tyle różnych wzorów, że nie będziecie wiedzieć co wybrać! Polecamy wesołe aplikacje z postaciami z bajek, jak również bardzo męskie samochodziki, zwierzaki i misiaki! Możecie również zdecydować się na klasykę, czyli jednobarwne bluzki niemowlęce.

Długi rękaw wykończony jest kontrastową lamówką, podobnie jak kieszonka na piersi. Bluzki niemowlęce są zapinane na zatrzaski, dzięki którym ich ubieranie i ściąganie jest banalnie proste. Uszyto je z bawełny, zapewniającej dziecku odpowiednią delikatność, miękkość i swobodę ruchów. Bluzki niemowlęce można nosić do spodni dziecięcych. Możesz je wpuścić do środka, by maluszka nie zawiało lub zawadiacko wyciągnąć na wierzch. Doskonale sprawdzą się również z półśpiochami i krótkimi spodenkami.

Warto je zawsze mieć pod ręką. Gdy na zewnątrz zajdzie słońce lub postanowicie posiedzieć dłużej na placu zabaw, bluzka niemowlęca z długim rękawem ubrana na wierzch ochroni twojego syna przed chłodem o każdej porze roku! Można ją również zakładać pod kurteczkę zimową lub w cieplejsze dni jako dodatkową warstwę grzejącą, zamiast swetra niemowlęcego lub polara.