Bluzy niemowlęce, dziewczęce - Kochany Urwis

Bluzy

Gdy nadchodzą zimniejsze pory roku nasze małe księżniczki muszą być dobrze otulone, by nie zachorowały. W sklepie KochanyUrwis.pl oferujemy wam wiele rodzajów bluz niemowlęcych, zarówno z kapturem, jak i bez.
Bluzy dziewczęce różnią się od chłopięcych kolorystyką i nadrukami.

Dla małych strojniś mamy wyjątkowo kobiece kolory, takie jak odcienie różu i biel. Każda bluza niemowlęca ma ściągacz w pasie, dzięki czemu nie „podjeżdża” do góry oraz ściągacze na rękawach. W niektórych modelach znajdziecie też zatrzaski na ramionach, które ułatwiają zakładanie i ściąganie ubrania.
Bluzy dla dziewczynek wykonane są z ciepłej, miękkiej bawełny, która ogrzeje w chłodniejsze dni i zapewni wystarczający przewiew w upały. Piękne nadruki na piersi przyciągają uwagę i są bardzo wesołe, więc nasze bluzy niemowlęce z pewnością spodobają się waszym maluszkom! Do wyboru wzory ze zwierzętami, śmiesznymi obrazkami i geometryczne.
Dostępne są również bluzy dziewczęce w komplecie ze spodniami. To niezastąpione ubranie dla dziewczynek, gdy na zewnątrz zacznie robić się chłodniej lub gdy wybieracie się na spacer przy niepewnej pogodzie. Można je szybko założyć, chroniąc maluszka przed niepogodą, a nie ograniczając mu swobody ruchów.