Frotki i spinki dla dzieci - Kochany Urwis

Frotki i spineczki

Co zrobić z niesfornymi loczkami maluszka? Spiąć jedną z naszych spinek, frotek i kokardek! To, co można kupić w sklepach dla dorosłych nie zawsze nadaje się dla dziecka. Frotki i spinki do włosów dla niemowląt muszą być wyjątkowo delikatne. Nie mogą ciągnąć maluszka za włosy, nie mogą również w żaden sposób uciskać główki.

Oferowane na KochanyUrwis.pl dodatki właśnie takie są. Można ich używać nawet codziennie. Nie sprawią maluszkowi bólu i nie skaleczą, bo spinki są wykończone tak, by nie mieć żadnych ostrych krawędzi. Kupicie u nas delikatne frotki i gumki do włosów z kokardą. Mamy je w pięknych, dziewczęcych kolorach, co pozwoli wam z łatwością dobrać dodatki do kolorystyki ubranek. Mamy pojedyncze spineczki i frotki, jak również całe zestawy.

Możecie zapleść córce warkoczyki lub zrobić dwa zabawne kucyki, a spinką złapać spadające na czoło niesforne kosmyki z grzywki. Wszystko w tej samej tonacji kolorystycznej, z tymi samymi ozdobami. Będzie wyglądała w nich super, zwłaszcza jak dopasujecie je do ubrania niemowlęcego. Takie ozdoby do włosów sprawią, że każda dziewczynka zrobi furorę wśród znajomych i rodziny!