T-shirt niemowlęcy - chłopiec - Kochany Urwis

T-shirty

T-shirt niemowlęcy - jedno z najbardziej uniwersalnych, wygodnych i lubianych ubrań dla dzieci! Można go nosić przy eleganckich okazjach i na co dzień, bo pasuje do wszystkiego. W naszym sklepie znajdziecie koszulki z krótkim rękawem dla chłopców na wielkie wyjścia, jak również na zwykłą zabawę w piaskownicy. Koszulki niemowlęce wykonane są z bawełny, co zapewnia miękkość i delikatność.

To uniwersalny materiał, bo można go prać w pralce i prasować. Przepuszcza powietrze, pozwalając oddychać skórze dziecka, a jednocześnie jest ciepły i przyjemny w dotyku. Naturalny i antyalergiczny nie powoduje podrażnień. Dlatego też nasze koszulki z krótkim rękawem dla niemowlęcia tak dobrze się sprawdzają w każdej sytuacji! Ich zaletą jest również kolorystyka i fajne wzory. Mali panowie z pewnością polubią pełne barw nadruki z łódkami, piłką nożną, samochodami lub „strasznymi” dinozaurami. Dokładnie wykończenie koszulki (krótki rękaw) są obszywane lamówką.

Całość daje świetny efekt, dzięki czemu koszulka niemowlęca jest niezastąpionym elementem garderoby małego chłopca. Zapraszamy do naszego sklepu na zakupy. Koszulka (krótki rękaw) dla niemowlęcia w wielu rodzajach, odsłonach i zdobienia do dostania tylko u nas!