Swetry niemowlęce dla chłopców - Kochany Urwis

Swetry

Swetry niemowlęce dla chłopców są obowiązkową częścią garderoby maluszka, gdy na zewnątrz robi się zimno. Doskonale sprawdzą się w stylizacjach na luzie, jak również jako dodatek do koszuli i spodni chłopięcych.


Szczególnie polecamy swetry niemowlęce rozpinane. Łatwiej je założyć niż ubrania wciągane przez głowę, a duże guziki ułatwiają zdejmowanie. Dekolt w serek idealnie będzie pasował do kołnierzyka koszuli, podobnie jak eleganckie mankiety sweterka dla chłopca. Uroku dodadzą mu zawadiackie szczegóły wykończenia takie jak np. łaty na łokciach, przypominające, że nasz aniołek czasem lubi być łobuzem.


Wśród naszych produktów nie znajdziecie ubranek dla dzieci wykonanych ze sztucznych materiałów. Również w swetrach dla niemowląt używamy naturalnej bawełny, zapewniającej komfort skórze dziecka i swobodę ruchów. Naturalne włókno znacznie lepiej zachowuje się też w praniu - nie zaciąga się i nie niszczy. Można go prasować, dzięki czemu zawsze wygląda jak prosto ze sklepowej półki. Zapraszamy na zakupy! Nasze swetry niemowlęce to wyjątkowy ciuch, uszyty specjalnie dla waszych wyjątkowych synów!