Kurteczki niemowlęce, chłopięce - Kochany Urwis

Kurteczki

Nieprzemakalne kurteczki niemowlęce są obowiązkowym ubraniem na niepogodę i wietrzne dni. Wykonane z nieprzemakalnego materiału chronią przed deszczem, zimnem i wiatrem. Z dodatkową warstwą pod spodem (np. swetrem chłopięcym lub bluzą dla niemowlaka) mogą być używane również w okresach przejściowych.
Kurteczka niemowlęca nie zajmuje dużo miejsca. Można ją złożyć i wsadzić do kieszonki wózka, a nawet do własnej kieszeni. Wykonane z mocnych materiałów nie przecierają się i nie niszczą na zgięciach. Ściągacz przy rękawku nie pozwala mu się podwijać podczas ruchu, a dodatkowe kieszonki dodają uroku i mieszczą najważniejsze dla malucha drobiazgi.
Kaptur kurteczki niemowlęcej zapewnia ochronę głowy dziecka przed zimnem i wiatrem. Jest na tyle obszerny, że w chłodniejsze dni zmieści się pod niego również czapka. Całość zapinana jest na zamek błyskawiczny, co ułatwia szybkie zakładanie w razie deszczu.
Chłopięce kurteczki niemowlęce są dostępne w wersji wielokolorowej lub ze zwierzątkami. To niezbędne ubranko dziecięce na każdy spacer i wycieczkę!