Jaki prezent dla dziewczynki wybrać z okazji urodzin? - Kochany Urwis
Jaki prezent dla dziewczynki wybrać z okazji urodzin?
09/05/2018 13:05
Często bierzemy udział w różnych uroczystościach rodzinnych takich jak chrzciny, urodziny, czy imieniny. Jednym z głównych problemów, z którym musimy się zmierzyć, jest wybór prezentów. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam jaki prezent dla dziewczynki będzie najlepszym rozwiązaniem.

Przede wszystkim na samym początku musimy określić podstawowe rzeczy.

- Ile lat ma dziewczynka?
- Na jaką uroczystość kupujemy prezent?

Odpowiedzi na te pytania sprawią, że wybór prezentu będzie o wiele łatwiejszy. Podzieliliśmy poradnik na 2 kategorie, prezenty: na chrzciny oraz urodziny.

PREZENTY DLA DZIEWCZYNKI NA CHRZEST

Przeważnie na chrzciny zapraszana jest najbliższa rodzina, więc jeżeli jesteście blisko spokrewnieni lub związani z rodzicami dziecka, pomyślcie, o czymś, co ułatwi im codzienne obowiązki i będzie zabawą dla maluszka.

Mata edukacyjna będzie świetnym rozwiązaniem. Pozwoli na kreatywną zabawę dziewczynki i chwile odpoczynku dla rodziców.

Dobrym pomysłem będzie również biżuteria, szczególnie regulowana bransoletka z wygrawerowaną datą chrztu. Z pewnością będzie to prezent, który spełni swoją funkcję przez lata.

Nie kupuj ubranek, ponieważ w tym czasie dziecko bardzo szybko rośnie.

PREZENTY DLA DZIEWCZYNKI NA URODZINY

Jest wiele prezentów, które możemy zakupić dziewczynce na urodziny. Warto jednak pamiętać, że dziecko stale rośnie i się rozwija, więc może zamiast lalek i pluszaków, pomyślcie również o tym, co edukuje dzieci. Do popularnych prezentów tego typu, możemy zaliczyć:

Mówiące pluszaki, które po naciśnięciu na daną partię ciała, wykonują jakieś zadania. Jest to dobry prezent na przykład dla dziewczynek od 1 do 3 roku życia.

Interaktywna mapa ze zwierzętami, będzie dobrym rozwiązaniem dla dzieci od 4 roku życia. Dotykowy panel i dźwięki sprawiają, że łączymy zabawę z nauką.

W sklepach dla dzieci istnieje wiele półek tematycznych, które także powinny pomóc podczas dylematów.